YAZ BOYU ÇILGIN PARTİLER İLVİ İLE YAŞANIR!

Eğlencenin hiç bitmediği yaz akşamları… İster açık hava ister ev partisi ister havuz ister gece kulübü partisi yazın en enerjik ve çılgın partilerini doyasıya yaşamak için geç değil. Yapmanız gereken nereye ve kiminle gideceğinize karar vermek ve valizinizi hazırlamak.

 

SINIRSIZ EĞLENCE

Avrupa’nın birçok yerinde birçok parti konseptli etkinlik yapılıyor. Festivallere dönüşen partileri ve kulüp eğlenceleriyle bildiğimiz dünyanın en popüler yerlerinden olan İspanya’nın İbiza şehri tam olarak da bahsetmeye çalıştığımız çılgın yaz akşamlarına örnek olabilir. Birbirinden renkli ve lüks kıyafetlerle şık kadın ve erkeklerin katıldığı kulüp partilerini mutlaka ziyaret etmelisiniz.  Gece kulüpleri kadar beach partileriyle de adından oldukça söz ettiriyor.

Oraya bir ada demek biraz hafif kalıyor en cüretkâr partilerin yaşandığı Mikonos’tan bahsettiğimi anlamışsınızdır. Özellikle beach partileri meşhur olan adada bakımlı Yunan kadın ve erkeklerinin yanı sıra Avrupai birçok kişiyi görebilirsiniz. Siz de yanınıza mutlaka en şık terlik ve sandaletlerinizi almayı unutmayın! Özellikle kadınların şıklık yarışında oldukları bu partilerde abartıyı ve klas görünümü dengelemeyi çok iyi başarıyorlar. Topuklu ayakkabıları ise hemen hemen her yer de görmek mümkün. Plajda veya akşam partilerinde fark etmiyor. Terlik modasının dünya geneline yayıldığını düşünürsek bantlı ve taşlı, düz taban terlikleri de görebiliriz.

HUZURLU EV PARTİSİ

Ev partileri diğer partilere göre daha az beklentisi olan yerlerdir. Genelde içeceğinizi içer, sohbetinizi yapar, geceyi sonlandırırsınız. Daha rahat ortamlar olduğunu düşünürsek sandaletler ve düz şık terliklerle geceye katılabilirsiniz.

PARTİLER BİTMESİN!

Gece partilerinizi seviyorsanız çılgın havuz partileri tam da size göre. En güzel bikinilerinizi seçin ve en şık sezonun şeffaf, taşlı terlikleriyle havuz partilerine hazırsınız! Havuz ışıklarının ay ışıklarıyla yakamoza dönüştüğü büyülü atmosferde yerinizi almak için acele edin yaz akşamları bitmeden biletlerinizi ayırtın!