Yasak Elma Yıldız’ın Ayakkabısı

Yasak Elma dizisinin güzel başrol karakteri Yıldız’ın giydiği ayakkabı modellerinden bazılarını sizler için derledik. Oldukça şık tasarıma sahip olan ayakkabılar, Yıldız hayranlarının dikkatini çok fazla çekti. Hazırsanız Yıldız(Eda Ece’nin) Yasak Elma’da giydiği İLVİ modellerini incelemeye başlıyoruz.

İLVİ ALİYA STİLETTO

Aliya stiletto modeli, 11.5 cm topuk yüksekliğine sahiptir. Siyah, siyah rugan, kırmızı rugan ve bej rugan olmak üzere toplam 4 farklı renge sahiptir. Tüm İLVİ ürünleri gibi el yapımı özelliği ile dikkat çekmektedir. Neolit tabana sahiptir, bu sayede tabanın kırılma sorunu ortadan kalkmaktadır. Yıldız bu ayakkabı bir çok bölümde sıkça giydi. Ürünle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

İLVİ MELİTTA STİLETTO

İLVİ Melitta stiletto modelinin, ön kısmı kapalıdır, 12 cm topuk yüksekliği bulunmaktadır. Aliya modeli gibi neolit tabana sahiptir. Gümüş renge sahiptir. Birinci sınıf dana deriden üretilmiştir.

 

İLVİ KEYT STİLETTO

İLVİ Keyt Stiletto modeli, belki de Yıldız fanlarının en çok beğendiği model diyebiliriz. Dizide pembe kıyafetinin altına giydiği pembe stiletto yine İLVİ imzası taşıyor. Keyt stiletto modeli, 11 cm topuk yüksekliğine sahiptir. 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Diğer tüm modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

İLVİ GİA ÇİZME

Yıldız genelde topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Konu kış mevsimi olunca tercih ettiği çizme modelide tabiki yine topuklu bir tasarıma sahip. İLVİ’nin en popüler çizmelerinden biri olan Gia modelinin 10 cm topuk yüksekliği, 68 cm çizme boyu, 37 cm baldır çevre ölçüsüne sahiptir. İçi kalın sıcak astardan yapılmıştır. %100 deri özelliğine sahiptir. Diğer tüm çizme modellerini görmek için www.ilvi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.