ŞIK VE KULLANIŞLI ÇANTA MODELLERİ

Günlük hayatımızda işte, okulda, markette, sporda yani dışarıya çıktığımız her anımızda yanımızda olan tek dostumuzdur çantalar. Bazen yükümüzü hafifletir, bazen de sadece görünüşüyle yanımızda olması yeterlidir. Onları o kadar çok seviyoruz ki, onlarsız bir hayat düşünülemez… Çantalar yüzyıllar önce hayatımıza girmiş ve daha çok yük taşımak için kullanılmışlardır. Fakat artık günümüzde giyimi tamamlayan birer aksesuarlar olarak da kullanılmaktadırlar. Birçok çanta çeşidi bulunmaktadır. Taşlı, pullu, deri, kumaş, süet, saplı, sapsız sayılamayacak kadar farklı birçok özellikte ve çeşitte çantalar görebiliriz. Peki siz nasıl çantalar kullanmaktan hoşlanıyor veya kullanışlı oldukları için tercih ediyorsunuz? Çanta çeşitlerini biraz yakından incelemeye ne dersiniz…

Spor Çantalar

Genellikle tercih edilen en çok kullanılan çanta modelidir. Kullanışlı olmalarından dolayı hem rahat hem de şık modelleri tercih edebiliriz. Günlük kullanım için tasarlanan ve dinamik tarza sahip bu çantaların birçok renk alternatifini seçebiliriz. Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği spor çantalarda deri malzeme kullanımı son derece önemlidir. Günlük kullanım nedeniyle sağlam ve dayanıklı olması tercih sebeplerindendir. Değişik ve tarz modeller arayışındaysanız

Abiye Çantalar

Daha çok bir davet veya özel bir yere gideceğiniz zaman tarzımızı yansıtırken daha gösterişli ve şık modellerden yana kullanabiliriz. Parlak, taşlı, özel metaryeller, birçok renk seçeneği ve son zamanların en çok tercihi; lame ve gold renkli çantaları kombinlerimizde bizi daha etkileyici göstermek için tercih edebiliriz. Stilettolar ile tamamlayacağımız çantaların bizi daha çekici ve özel hissettirmesi için küçük ve zarif çantalar tercih etmeliyiz. İnce topuklu bir ayakkabıyla ince zincir askılı çanta tercihimiz, bize gecenin zarifleri arasındaki yerimizi almamızı sağlayacaktır.

Sırt Çantaları

Son zamanların en çok tercih edilen bayan sırt çantaları oldukça popüler modeller arasındadır. İster sade ister pullu ister fermuarlı ister fermuarsız birçok çeşidiyle seçim yapmak çok zor görünüyor. Ama bu kullanışlı çantalar; işte, okulda, tatilde nerede olursak olalım, bize konforlu bir hizmet sağlayabilirler. Sırt çanta modelleri o kadar gelişti ki birçok modelini bulmak mümkün. Günlük hayatımızda veya işe giderken her yerde kullanabiliriz.  İlvi sırt çanta modelleri arasında erkek sırt çantaları için buraya, kadın sırt çantaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Omuz Çantaları

Uzun askılı, kısa askılı siz nasıl tercih ediyorsunuz? Özellikle kadınlar tarafından daha çok tercih edilen bu çanta modellerini, ister kot bir pantolonla isterseniz hoş bir elbise modeliyle rahatlıkla kombinleyebiliriz. Çapraz veya düz kullanılabilir, askı boyunu vücut yapımıza göre dilediğimiz gibi ayarlayabiliriz. Erkekler için ise askılı modellerde çapraz kullanımı tercih edebiliriz. İş için veya okul için oldukça kullanışlı modeller olabilir. Bu kullanışlı çanta modellerini buradan inceleyebilirsiniz.