MEVSİM GEÇİŞLERİNDE SONBAHAR ve KIŞA HAZIRLIK

Hoş geldin Sonbahar/Kış. Soğuk ve zamansız değişen havaların mevsimi başladı.! Her ne kadar henüz kış kapımızı çalmasa da yavaş yavaş soğuk havalar yüzünü gösteriyor şu günlerde…! Yaz aylarının güzel enerjisi şimdi sonbaharın muhteşem renk geçişleriyle bizi büyülüyor. Bu aylarda, kendinizi biraz yorgun ve mutsuz, modunuz düşmüş hissedebilirsiniz. Buna izin vermeyin! Önemli olan enerjinizi yüksek tutarak, aynı yazın olduğu gibi sonbahar ve kışında tadını çıkarabilmektir. Bu geçişlerde önleminizi alarak hazırlanırsanız, harika bir kış mevsimi sizi bekliyor demektir.

Kendini Keşfet!

Önce sizi yansıtan kombinlerle işe başlayalım. Tarzınızı belirleyici tasarımları keşfedin. Modacıların ve modaya yön veren kişilerin cesur ve idealist olduklarını görebilirsiniz. Dolayısıyla, içinizdeki farklı seni dışarıya çıkarmaktan ve yenilikleri denemekten korkmayın! İLVİ ayakkabılarıyla bu sezon kendinize yeni bir tarz bulmanın tam zamanı. Hiçbir yerde bulamayacağınız modelleri gördüğünüzde işte bu ben’im diyeceksiniz!

 

Daha Bakımlı Ol!

Soğuyan havalarla birlikte mevsim geçişiyle kişisel bakımdan, ayakkabılara kadar gelen bir bakımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sizi hem ruhen hem de bedenen iyi hissettirecektir. İçinizi ve dışınızı temizleyerek yenilenmiş sağlam bir senle kışa hazırlıklı olabilirsiniz.

 

Beyazla Enerjik Kal!

Bu kış sokaklar bembeyaz olacak. Hatta sezonun en trend rengi beyazı her yerde sıklıkla göreceğiz. Oldukça trend olan beyaz renk özellikle bot modelleriyle öne çıkıyor. Zımbalı, metal aksesuarlı, cool görünümlü bu botlara www.ilvi.com ’dan hemen sahip olabilirsiniz.

 

Uzadıkça Uzuyoruz!

Gardırobunuzda bu sezon en uzun modeller için yer ayırın! Uzun trençkotlar, uzun elbiseler, uzun etek ve uzun çizmeler geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda da oldukça popüler. Diz üstü çizmelerin cazibeli etkisi özellikle davet ve gece gezmeleriniz için oldukça gösterişli ve feminen bir duruş sağlıyor. Vamp tarzınıza yakışan feminen duruşunuzu gösteren yeni sezon İLVİ çizmeleriyle muhteşem deneyim için sizi mağazalarımıza ve www.ilvi.com ’a bekliyoruz.