KAMPÜSLER RENKLENSİN, OKUL ALIŞVERİŞLERİ BAŞLASIN!

Aylardan Eylül ise okula dönüş mevsimi açılmış demektir. Yaz aylarını hala yaşadığımız ve yavaş yavaş sonbahara adım attığımız bu günlerde kampüs modası tüm heyecanıyla bizi sarmış bulunmaktadır. Tabii ki bir genç olarak sizin enerjinizi yansıtacak ve yakalayacak modeller bulabilmek çok önemli ve zor. Tarzınızı belirlemek için kafanız karışmış olabilir, ama endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü sizinle paylaşacağımız en trend ve en moda önerilerimizi bu yazımızda derledik.

 

Cool ve Rahat Görünüm

Sosyal bir ortama girmek için hazır mısınız? Kampüs ortamının dinamik ve aktif yapısına ayak uydurmak için sizin de son derece iyi görünümlü ve kendinize öz güvenli görünmek gerektiğinizin farkındayız. Özellikle görünümünüzle ilgili işlerin karışmasına fırsat vermeden, kendinizi iyi tanıyarak tarzınızı oluşturmalısınız. Bunun için de en basit yol her zaman sade ve temiz bir görünümden geçer. Kombinlerinizi oluştururken ilk olarak doğru ayakkabı seçimiyle işe başlamalısınız. Yanınızdan ayırmadığınız çantalar ise tüm gün yükünüzü taşıyacak ve modern görünümleriyle tarzınıza cool bir hava katacaktır. Bu anlamda sırt çantaları ise sizin için ideal modellerdir. Yüksek tabanlı loafer modeller, bağcıklı oxford modeller ve gerçek deri ayakkabıları tercih ederek, sizi tüm gün enerjik ve pozitif hissettirmenin yanı sıra, tüm önyargılı görüşlerin de önünü kesmeyi sağlayabilirsiniz. Sokak stilini, okul stiliniz ile harmanlamak ise en güzel fikirlerden biri olabilir. Fikirlerinizin oluşmaya başladığı ve sık sık fikirlerinizin değiştiği bu yolda, artık güzel adımlar atmaya hazırsınızdır.

Bi Kot Bi Tişört

Sadece bi kot bi tişörtle bile cool bir görünüm elde etmek mümkün olabilir. İşin sırrı ise ayakkabılar ve küçük dokunuşlarda.  Bu gizli bir sır olmasa da genellikle erkekler bu işi bi kot bi tişörtle çözmüş görünüyor. Yapmamız gereken kendimizden bir parça dokunuş katarak bunu özelleştirmektir. Hem erkekler hem de kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen jean pantolonları hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Bu nedenle; zımba detaylı botlar veya spor ayakkabılar, deri ceketlerle tamamladığımız bu kombinlerle oldukça dikkat çekici bir tarz elde edebilirsiniz. Orta boy, iç kısmı geniş sırt çantası veya omuz çantalarıyla kombinlerinizi tamamlayabilir sportif tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Yüksek Tabanlar Hayat Kurtarır

Üniversiteye başladığımızda sadece sosyal ortamını değerlendirmemek lazım. Sene sonu geldiğinde notlarımızı da göz önünde tutarak bu atmosfere ve koşullara ayak uydurmamız gerekiyor. Tabii bu durum özellikle üniversiteye yeni başlayanlar için biraz esnetilebilir. Ortamı ve etrafı incelemek başta daha cazip gelebilir. Hem etrafı gezmek hem de derslere katılmak bizi hızlı bir tempo içerisine sokacaktır. Ayak uydurmak için son zamanların trend modelleri olan kalın ve yüksek tabanlı spor ayakkabıları hayat kurtarıcı olacaktır. Bunun için size birbirinden muhteşem modelleri bulabileceğiniz bu linki buraya bırakıyoruz.

 

Şıklık Arayanlar!

“Benim için bu kadar rahatlık yeterli” diyenlerdenseniz eğer, sizin için de mükemmel önerilerimiz tabii bulunuyor. Her gün okula spor gitmek istemeyebilirsiniz. Daha özenli ve şık görünmek isteyebilirsiniz. Renkli elbiseler sezonun en trend modelleri arasında ve bunlara uygun ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Orta topuklu, bantlı ve aksesuar detaylı ayakkabı modelleriyle şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hayvan desenleri bu sezonda yine popülerliğini sürdürüyor. Siz de şıklığınıza leopar veya yılan desenli ayakkabı modelleriyle ayrı bir hava katabilirsiniz.

Şimdiden güzel ve başarılı bir öğrenim yılı geçirmeniz dileğiyle…