İLVİ SONBAHAR/KIŞ YENİ SEZONUYLA KARŞINIZDA!

Yazın son günlerini yaşıyoruz, artık yavaş yavaş sonbahar yüzünü göstermeye başladı. Sonbaharın gelmesiyle birlikte dolabımızdaki yazlık kıyafetlerin yerini kışlık kıyafetler almaya hazır! Gelin bu kış sezonunda bizi neler bekliyor yakından inceleyelim!

KALIN TOPUKLU AYAKKABILAR  

Çoğumuz ince topuklu ayakkabıları severiz, ama giymek her zaman için mümkün olmayabilir. Bu nedenle kalın topuklu ayakkabılar özellikle sonbahar ve kış aylarında daha kullanışlıdır. Birçok alternatifi olan bu modeller farklı aksesuarları, farklı topuk modelleriyle birleştiğinde oldukça göz alıcı kombinler ve stiller elde edilebilir.

KIŞIN DOĞRU AYAKKABI SEÇİMİ

Kışın hava koşulları nedeniyle olumsuz etkenler bizi bekliyor olabilir. Bu nedenle özellikle ayakkabı seçimlerinde ilk dikkat edilmesi gereken konu hava koşullarıdır. Ayakkabının hava alması ve suya dayanıklı olması son derece önemlidir. Tabii yine şık ve özenli bir görünümü asla elden bırakmadan bunu yapmak mümkün. Bunun için de size bu kış herkesin merakla beklediği İLVİ 2019 Sonbahar Kış yeni sezon koleksiyonunu mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Kapalı havalarda bile içinizi açan yeni sezon modellerini gördüğünüzde asla bir çift ile yetinmeyecek tüm koleksiyona sahip olmak isteyeceksiniz!

BU ÇİZMELER BU KIŞ ÇOK MODA

Geçen kış sezonunda olduğu gibi, bu kış sezonunda da kadın çizme modelleri yine çok moda. Kaliteli malzemelerle üretilen İLVİ çizmelerini uzun süre kullanabilirsiniz. Üstelik gerçek deriden imal edilen ürünleri içiniz rahat bir şekilde tüm kış kullanabilirsiniz. Hem kadın hem erkek modellerinde sıradan modellerin dışına çıkmak isteyenler için de özel tasarım modelleri www.ilvi.com sitemizden inceleyebilirsiniz. Kışa en hazır şekilde başlamak için; birbirinden muhteşem ayakkabı ve çantalara modellerine mutlaka şimdiden göz atın! Moda ikonlarını bile kıskandıracak, dikkat çekecek ve kendi stilinle ön plana çıkaracaksınız. Yeni sezon çizme ve bot modelleriyle eşsiz bir deneyimin keyfini çıkarın!

ANİMAL PRİNT ETKİSİ DEVAM EDİYOR

Hayvan desenli ayakkabı ve çantalar 2019 Sonbahar – Kış sezonunda da yine vitrinleri süslüyor. Kadınlar tarafından daha çok tercih edilen hayvan desenleri oldukça hit parçalar arasında yerini alıyor. Ünlü modacılar tarafından da pek çok modelde devamlı kullanıldığını görebilirsiniz. Eğer hayvan desenli modelleri kombinlerinizde kullanmayı seviyorsanız, mutlaka dolabınızda bu modelleri bulundurun!