HOŞ GELDİN 2020

Koca bir seneyi daha geride bıraktık. Zaman hızla geçip giderken bir kez daha sevdiklerimize ve hedeflerimize sıkı sıkı sarılacağımız bir yıla daha girmiş bulunmaktayız. Yeni yılın heyecanı ve yeni başlangıçlar bizi her zaman umutlandırmıştır. Kendimize bu yıl daha çok vakit ayırmaya çalışalım. İmkanlarımızı ve sınırlarımızı daha çok genişletelim. Sonuçta, dünyaya sadece bir kez geliyoruz. Kendimize bu yıl yapılacaklar listesi hazırlamaya ne dersiniz? İçinde önce kendimizin olduğu sonra sevdiklerimizin ve paylaşımlarımızın olduğu güzel bir yapılacaklar listesi. Listeyi oluştururken geçen sene yapamadıklarımızla listemizi şekillendirebiliriz. Çünkü bir şeyleri ertelemenin hiçbir anlamı yok, o zaman kendimize bol bol vakit ayırmakla başlayabiliriz. Kendimize daha çok vakit ayırdığımızda o zaman kendinizi çok daha iyi ifade eder ve tamamlamış oluruz. Görmediğimiz yerleri ziyaret edelim. Denemediğimiz tatları deneyelim ve değişime hep açık olalım. En büyük aynamızın kendimiz olduğunu unutmayalım! İlk izlenimimizi doğru yansıttığımızda aynaya bakan insanlar da o zaman bizi doğru tanımlayabilir ve tanıyabilirler. Dış görünüşümüzün önemini bir kez daha anlıyoruz iç güzelliğin zaten olması gerektiğine değinmeyelim o zaten olması gereken bir şey ne denilebilir ki!

Aynadaki bizi sevmek çok önemlidir. Kendimize yakıştırdığımız ve içinde rahat ve mutlu olduğumuz kıyafetleri tercih etmek gerekir. Biz eğer topuklu bir stilettonun bize güç verdiğini veya spor bir ayakkabının içinde daha güvenli olduğumuzu hissediyorsak, o zaman doğru tercih yapıyoruz demektir. Tabii kendimizi cesaretlendirmek ve yeniliklere açık olmamız da sıkıcılıktan ve rutine kaçmaktan bizi kurtaracaktır. İçinizdeki öz benliğinizi keşfetmenin vakti geldiyse bunu görüntünüze yansıtarak çevremize o gücü ve pozitif etkiyi verebiliriz. Özellikle ayakkabı ve çanta tercihlerimizi yaparken bizi doğru yansıttığından emin olalım, bunun için İLVİ 500’den fazla modeliyle size bu konuda yardımcı olmak için en doğru adres. Ayakkabılarımızı günlük, özel zamanlar ve iş yaşantımız diye sınıflandırabiliriz ve kullanacağımız modelleri bu şekilde ayırarak işimizi kolaylaştırabiliriz.

 

Günlük Ayakkabı ve Çantalar

Genellikle rahat ve kullanışlı ayakkabı ve çantalar tercih etmek günlük yaşantımızda hayat kurtarır. O gün gideceğimiz yere göre seçimlerimiz değişebilir. Ama özellikle boş zamanlarımızda sık sık doğayı ziyaret edelim. Çünkü işimize ve yeni bir haftaya şarj olmuş bir şekilde başlamak harika olacaktır. Rahat ayakkabılarla uzun yürüyüşler yapıp, dans edip, zıplayıp veya canımız ne yapmak istiyorsa onu yaparak yeni bir yılı daha mutlu olarak geçirebiliriz. Ama mutlaka bu anlarınızda eşlik edecek rahat bir çanta ve ayakkabı yanımızda bulundurmayı ihmal etmeyelim. Yeni bir seneye, hazır bir “biz” olabiliriz.

Özel Zamanlar

Birçok özel zamanımız olabilir. Düğün, parti, özel bir gece, doğum günü v.b. gibi… Tarzımızı ve kendimizi iyi tanıyorsak ve biliyorsak o güne hazırlanmak oldukça kolay olacaktır. Enerjimizi yansıtacak, bizi mutlu ve özel hissettirecek anlarımızda ister sade bir görüntü ister gösterişli bir görüntü bizi biz yapacak ve özel dokunuşlarla daha da güzelleşecektir. Böylelikle kaliteden ödün vermeden doğru kombinlerimizi oluşturabiliriz. İşte size birbirinden etkileyici modellerin olduğu bu linki buraya bırakıyoruz ve bu yıla başlarken en özel ayakkabı modelini İLVİ’de bulacağınızı umuyoruz.

 


İş Hayatı

İş hayatının zorluklarıyla her gün başa çıkmak ve modumuzu her gün yüksek tutmak hepimiz için çok zor olabilir. Tüm bunlarla başa çıkmanın tek yolu ise güçlü ve kendine güvenen bir irade ve sağlam kişiliğimizin olmasıyla bağlantılıdır. Bizler bu zorluklarla savaşırken tüm günümüzü rahat ve iyi hissettirecek kıyafet ve ayakkabı tercihlerimizle en iyi şekilde geçirmek bizim elimizde olabilir. Topuklu ve klasik modellerin yanı sıra sizi en iyi şekilde yansıtacak modelleri www.İlvi.com da keşfedebilirsiniz. O halde yeni yıla daha sağlam ve daha istikrarlı bir şekilde başlamaya ne dersiniz! Hoş Geldin 2020!