ERKEK MODASINDA YENİ TRENDLER

Erkek trendlerinde bazı kalıplar kolay kolay değişmez. Daha çok sadelik ve natürellik ön plandadır. Son zamanlarda bu tabuların yıkıldığı ve erkek modasının da daha marjinal ve sıra dışı tasarımlara yöneldiğini görebiliriz. Kendine ve tarzına güvenen beylerin moda anlayışı tabii yine daha kontrollü ve tedbirli olarak yansımaktadır.

Günümüz erkek trendleri de buna göre şekil almaktadır. Erkeklerin öncelik olarak ihtiyaçlarına ve zevklerine bakılarak yenilikçi, çok daha enerjik ve modern tasarımlar trend olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle geçmişten esinlenmeyi ve rahatlığı sevdikleri için, erkek tasarımlarında her zaman bu detayları görmek mümkün. Hem geçmişten hem de gelecekten izlerin yansımalarını göreceğimiz, yeni sezon koleksiyonları için şimdiden dolabınızda genişçe yer açmaya hazır olun!

Yavaş yavaş güzel havaların gelmesiyle birlikte, yeni sezonda neler bizi bekliyor? Bu yaz sokaklarda hangi erkek ayakkabı modellerini göreceğiz? En trend erkek ayakkabılar neler olacak? Bu yazımızda tüyolarını bulabilirsiniz.

 

Sadelik ve Doğallıktan Vazgeçmeyenlerin Tercihi Derby Modeller

Bu sezon özellikle minimal detaylar oldukça dikkat çekiyor. Bağcıklı ve özel dikişli ayakkabılar İtalyan tarzını severler için ön plana çıkıyor. Oldukça şık görünümlü bu modeller, beylerin yine ilk tercih sırasında olacak. Zengin ve kaliteli görünümüyle, özel davetlerde şıklığınızı en üst perdesinden konuşturacaksınız. Aynı zamanda tam bir zanaatkar işi olan klasik ayakkabı modellerinde; oxford ve monk gibi trend ayakkabı tasarımları, yeni görünüşleriyle görenleri kendisine hayran bırakacak.

Yeni Trend Sneakerlar

Dinamik ve enerjik yeni sezon sneakerlar ile her an, her yere hazır olabilirsiniz.  Zımba, metal, fermuar aksesuarlarla zenginlik katılan sneaker ayakkabı modelleri farklı tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Özellikle benzersiz tasarımı ile sokak stilinizi oldukça güçlendirecek. Daha sportif olabilen ve aynı zamanda birçok renk alternatifiyle karşınıza çıkmaya hazırlanan sneakerlar, rahatlığından ödün vermeyen beylerin tarzını yansıtacak.

Loafer Ayakkabılar Daha Rahat Daha Cool

Cool ve romantik olmanın arasında gidip gelen beylerin tarzlarında, daha iddialı ve maskülen yansımaları bu sezon daha çok göreceğiz. Bu sezon rahatlıklarıyla öne çıkan loafer modeller konfor ve şıklığa öncelik veren erkeklerin tercihi olacak Aynı zamanda tasarımlardaki klas detaylar ile sıcak yaz günlerinde vazgeçilmezler arasındaki yerini alacak.