EMMY ÖDÜLLERİNDE YILDIZ GEÇİDİ

Geçtiğimiz günlerde 71. si düzenlenen ve Amerika’nın California eyaletinde gerçekleşen, yıllın en iyi dizilerinin belirlendiği ödül töreni yine tüm ilginçlikleri ve güzellikleriyle geçtiğimiz gece ödüller sahiplerini buldu. En iyi drama dalında Game of Thrones dizisi ödüle layık görülürken, geceye İngiliz oyuncu Phoebe Waller-Bridge ve Killing Eve’de canlandırdığı Villanelle karakteriyle en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Jodie Comer geceye damga vurdu. Kırmızı halıda boy gösteren ünlüler ise yine herkesi adeta büyüleyip geçti.

 

 

Mandy Moore

This Is Us dizisindeki oyunculuğuyla izlediğimiz Mandy Moore gecede pembe ve kırmızı iki parçadan oluşan nefis görünümlü kıyafetle karşımıza çıkıyor. Omuz ve göğüs kısmı dekolteli, kabarık kol detaylı bu iki parçalı elbisesine uydurduğu saten, tek bantlı, ince topuk ayakkabılarıyla kusursuz güzelliğini ön plana çıkarmış.

Julia Garner

Biz “elbisenin rengi eflatun mu, lila mı?” diye karar vermeye çalışırken, tek parça tülden oluşan elbisesi ve sade makyajıyla duru bir güzelliğe sahip olan Julia Garner, gecenin güzel bayanları arasındaki yerini çoktan almış bile… Belli belirsiz görünen platform topuklu, tek bantlı ayakkabıları ise bize biraz aceleye gelmiş gibi göründü. Peki sizce?

   

Emilia Clarke

Emilia Clarke, her ne kadar dizideki tarzından çok farklı görünse de o giyinmeyi biliyor. Her zaman zarif ve alımlı görünmeyi başaran ünlü oyuncu, kendi duruşunu tarzıyla yansıtmayı iyi bilen ünlülerden. Özellikle kırmızı halıda her zaman kusursuz ve şık. Lacivert uzun elbisesiyle, yüksek topuk ayakkabı tercihi yaparak boyunu daha uzun göstermiş ve doğru bir seçim yapmış. Sade bir makyaj ve birkaç aksesuarla tamamladığı kombiniyle gecenin hoş görünümlü kadınları arasındaki yerini almayı başarmış görünüyor.

Maisie Williams

 Geç oyuncu Maise Williams, “Nerede pembe saçlı cool kız” dedirten kıyafet seçimiyle yaşına göre biraz ağır kaçan kombinle geceye katılmış. Taş detaylı siyah elbise ve siyah tek bantlı taş tokalı zarif ayakkabılarıyla hem yaşına hem de tarzına değişik hava katmış. Taşların gücü ve parlaklığı seni gecenin yıldızları arasına sokar mı biz karar veremedik Maisie!

Zendaya

Derin yırtmaç, straplez saten elbise ve süet stilettolarıyla oldukça şık görünen Zendaya, ten rengine harika uyan renk seçimiyle de oldukça şık iddialı. Abartılı makyajdan kaçınarak uyumlu kombini ve duruşuyla tüm artı puanları toplamış. Acil durumlar ve özel davetleriniz için siz de mutlaka dolabınızda bu harika stilettolara benzer süet bir çift ayakkabı bulundurun.

 

Michael K. Williams

Kahve renginin prensi olmaya aday Michael Williams’ Emmy’de böyle bir dal olsa kesin kazanan olurdu diye belirmeden geçemeyeceğiz. Şaka bir yana biz çok beğendik kendisini. Her zaman siyah giyilecek diye bir kural olmadığını bize hatırlatıyor. Sivri burun klasik kahve rengi ayakkabıları ve ceket yakasındaki deri detay ise oldukça cool bir hava katmış.  Kendisini şık beyler arasına alarak uğurluyoruz.

Kit Harington

Jon Snow karakteriyle gerçek adını sürekli karıştırdığımız Kit Harigton, karizmatik görünümüyle geceye damgasını vuran isimlerden olmayı başarmış. Sade, şık ve karizmatik olmak tam da bu olsa gerek. Bağcıklı ayakkabıları ise klasik erkek ayakkabılarında aranılan modeller arasında!