AYAKKABI VE ÇANTALARDA YAZ İNDİRİMİ

Şimdi size “en beğendiğiniz ayakkabı ve çantaları büyük indirimle alabileceksiniz” desem sanırım buna kimse kayıtsız kalmayacaktır! Özellikle biz kadınların en sevdiği şeylerden biri alışveriş yaparken indirim ve kampanyalardan yararlanmaktır. Bunun için özel çaba bile harcayabiliriz. Kendimiz için takvim tutar, nerde hangi kampanyalar var önceden biliriz. En çok sevilen ayakkabı markalarından İLVİ, yaz sezonun en muhteşem modelleriyle hepimizi sezon boyu büyüledi. Şimdi ise bu muhteşem ayakkabı ve çantaları mükemmel yaz indirimleriyle müşterilerine sunuyor.

Oldukça geniş koleksiyona sahip İLVİ’de sizi birbirinden mükemmel ayakkabı ve çantalar bekliyor. Her kadının dolabında olmazsa olmazı stilettoları her mevsime uygun olarak tasarlanıyor. Yaz aylarında düğün ve etkinliklerin çok fazla olduğunu düşünürsek kendimize göz alıcı güzel bir stiletto almanın tam zamanı. Önü açık yazlık topuklu abiye ayakkabılara aşık olacaksınız. Işıl ışıl, taşlı ve şık aksesuarlı bu özel tasarım modelleri kaçırmayın. Yaz deyince aklımıza ilk gelen terlik ve sandaletlerde de büyük fırsatlar bulunuyor. Birbirinden rahat, şık ve her forma uygun tasarımları bulabilirsiniz. Renk alternatifleri de oldukça geniş ve hepsi sokak stiliniz için ideal modellerdir. Hiçbir yerde benzeri olmayan, tarzına düşkün stil sahibi kişiler için tasarlanmış spor modelleri ise numaranız tükenmeden hemen satın alın. Çanta modellerinde ister omuz askılı ister portföy, isterseniz son trend bel çantaları ve büyük form çantalarıyla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Modeller arasında bir taneyle sınırlı kalamayacağınız için tercih yapmakta zorlanabilirsiniz, önceden uyaralım!

Kim “erkekler indirimleri takip etmez” diyebilir ki? Tabii ki bu büyük yaz indirimi erkek modelleri içinde geçerlidir. Erkek modasının son zamanlarda yükselen markası İLVİ’ de her zaman bir duruşu ve tarzı olan beyler için tasarlanan modelleri bulabilirsiniz. Klasik ayakkabıdan, casual modellere, spor ayakkabıdan, sandalet ve terliklere kadar oldukça geniş bir koleksiyona sahip. Son zamanların en çok tercihi mokasen ve loafer modellerini işte veya günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizi aradığınızdan daha fazlasını bulabileceğiniz modelleri kampanyalı fiyatlarla sahip olabileceğiniz İLVİ mağazalarını ziyaret etmenizi veya www.ilvi.com sitesini incelemenizi öneririz.

Üstelik %70’ varan büyük yaz indiriminde sürprizler sizi bekliyor. Kendinize ve sevdiklerinize uygun model mutlaka bulabileceğinizi ve stokların sınırlı olduğunu şimdiden hatırlatarak hepinize keyifli alışverişler dileriz.