AMERİKAN MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Amerika’nın en prestijli müzik ödülleri, geçen sene olduğu gibi bu sene de Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda düzenlendi. Gecede aldığı beş ödülle Taylor Swiff toplam 25 ödülle, Michael Jackson’ın 24 ödüllük rekorunu da kırmış oldu. Kırmızı halıya her sene olduğu gibi bu sene de damgasını vuran ünlülerden, Selena Gomez ve Billie Ellish iddiasını ortaya koyan isimlerden oldu.

TAYLOR SWIFT

Gecede sahnede giydiği kıyafetlerle adından söz ettiren Taylor Swift kırmızı halıda tek bacak dekolteli haki elbisesiyle eleştirmenleri ikiye böldü. Diz üstü çizmelerini ise biz çok beğendik uzun bacaklara sahip olan Swift çizmeleriyle notunu yükseltebilir.

CAMILA CABELLO

Gecenin rüküş denebilecek ünlüleri arasında olan Camila Cabello’nun sanırız biraz kafası karışmış. Yılan hikayesine dönen Shawn Mendes ile olan ilişkisinden esinlenmiş olabilir. Demode denebilecek, proporsiyonuna uygun olmayan ve bir anlam veremediğimiz bu elbisesiyle gecenin kötüleri arasındaki yerini almayı başarmış

MAYA HAWKE

Tam olarak kusursuz bir seçim. Elbisenin tüm detayları birbirinden zarif ve büyüleyici. Beyaz teniyle bütünleşen ve ışıklar saçan bu elbiseyle, bilekten bantlı platform kadife ayakkabıları ve kemeriyle oldukça uyumlu görünüyor. Gecenin en şıkları arasındaki Maya’yı bu kıyafeti ile ayakta alkışlıyoruz.

SELENA GOMEZ

Fıstık yeşili, bir beden küçük görünümlü straplez ve fırfır detaylı bir elbise tercih eden Selena Gomez, aynı tondaki stilettolarıyla oldukça hoş görünmesi başarıyor. Sağlık problemlerinden dolayı zor günler geçiren Selena, gecede sergilediği performansıyla da geri dönmenin mutluluğunu hayranlarına teşekkür ederek paylaştı.

LIZZO

Gecenin en ilgi çeken ismi ise Lizzo’ydu. Turuncu fırfırlı mini elbisesiyle geceye katılan Lizzo, yılın yeni sanatçısı, yılın kadın sanatçısı ve yılın şarkısı kategorilerinde aday gösterildi. Gecede Lizzo’nun dikkat çekmesinin asıl sebebi ise, tasarım mikro çantasıydı. Lizzo’nun beyaz çantası o kadar küçüktü ki, kullanım amacı anlaşılamadı. Lizzo, aynı zamanda geçmişten fırlayan saç modeli ve tırnaklarıyla da tüm ilgiyi toplamayı başardı. Çantasının rengine uyumlu zarif topuklu ayakkabı seçimiyle de geceye damga curan isimlerden olmayı başardı.