AKSESUAR MODASINDA ÖNE ÇIKAN PARÇALAR

Tüm kıyafetlerimizi süsleyen aksesuarlar, kombinlerimizin bütünleyici parçalarıdır. Güzellik katan detayları ve kullanışlı parçaları bir araya getiren aksesuarlar hayatımızda olmaza olmazlarımız arasındaki yerini alır. İLVİ yeni sezon aksesuarları ile hem şık kombinlerinizi tamamlayın hem de en kullanışlı aksesuarlarla hayatınıza kolaylık katın!

 

Göz Alıcı Kemerler

Aksesuarlar içinde en çok tercih edilen ve kullanışlı olanlar arasında kemerler gelir. Birçok farklı alternatife sahiptirler ve ister pantolon ister etek ister elbiselerle kombinlendiklerinde kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Son zamanların en dikkat çeken tasarımları arasında ise bel kemerleri gelmektedir.

İLVİ yeni sezon kemer modelleri oldukça etkileyici tarzlarla karşımıza çıkıyor. Yeni sezon kemer modelleri göz alıcı ve kullanışlı tasarımlarla, tarzına önem veren hanımların ve beylerin gözdesi olacak. Taşlı, tokalı, zımbalı kemerleri bu sezon elbiselerin, tuniklerin ve dökümlü bluzların üzerinde sıkça göreceğiz. Ayrıca korse kemer olarak da bilinen kemerler ile daha zarif ve şekilli bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kemer modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Işıltılı Küpeler ve Kolyeler

Küçük dokunuşlarla günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Küpe ve kolyeler günlük kullanımda mutlaka olmalıdır. Davet ve özel günlerinizde ise sizi en iyi şekilde ifade ettiğini düşündüğünüz modelleri kullanmalısınız. Hayata bakış açınızın bir göstergesi olarak stilinize güç katacaklar. Özel taşlarla süslenmiş kolye ve yüzük modelleri, enerjinizi yükselterek ışığınızı yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Kalın zincirli kilit detaylı kolyeler ise günümüz trendini yansıtıyor ve her geçen gün popülerliğini artırıyor. Minimal detayları ile zengin bir koleksiyon sunan İLVİ, aksesuarları içerisinden mutlaka size hitap eden bir model bulacaksınız. Kolye ve küpe modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Gösterişli Taşlı Yüzükler

Yeni sezonun öne çıkan aksesuarlarından biri de yüzük modelleridir. Her zevke göre ayrı ayrı tasarlanan yüzükler aynı karakter gibi soyut anlamlar içerir. İnce veya kalın, taşlı veya işlemeli birçok seçeneği bulabilirsiniz. Tarzını yaşam biçimi olarak yansıtan kadınların tercihi daha iddialı modeller olabilir. Daha çok gümüş, amblem ya da havyan figürü işlenmiş takılar, bu seçeneklerden bazıları olabilir. Bunun dışında sadeliği ön planda tutanlar için ise zarif modeller doğru tercih olacaktır. Taşlı ve zarif yüzükleri tercih edebilirler. Yüzük modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.