2019 JEAN TRENDLERİ

İster gece ister gündüz hemen hemen her yerde hayatımıza girmeyi başaran jeanler çoğu zaman hayat kurtarıcıdır. Birçok alternatifi bulunan jeanleri kombinlemek de hem kolay hem rahattır. Jeanleri sadece rahat oldukları için değil, aynı zamanda jeanlerle şık ve gösterişli olmakta mümkün olduğu için sıklıkla tercih edebiliriz. Yapacağımız kombinlerde doğru ayakkabı ve aksesuarlarla jean trendini siz de kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Günlük yaşantımızda tercih ettiğimiz jeanleri, özellikle gardırobunuzda çeşit çeşit renk ve modelleri eksik etmeni unutmayın.

 

Yırtık Pantolon Severler

Yırtık olmayan jean pantolon görmek neredeyse imkansızlaştı denilebilir. Kesik paça, yırtık dizler ve yıpranmış görünümü oldukça moda. Sweatshirtle veya kazaklarla kombinleyebileceğiniz jeanlerinizi bileği saran botlarla tamamlayabilirsiniz.  Hatta yırtıkların yerini yamaların almaya başladığını da görebilirsiniz. Postal ve bağcıklı ayakkabı modelleriyle de stilinizi canlandırabilir adeta bir rock starı gibi hissedebilirsiniz.

Her Zaman Her Yerde Jean

Kimler her gün, her yerde jean pantolon giyebilir? “Ben” diyenleri duyabiliyoruz.  Sportif olmayı ve daha rahatına düşkün olmayı sevenlerin vazgeçilmezidir. İşe giderken veya günlük hayatımızda spor ayakkabı ile jean pantolonlar en büyük kurtarıcılarımız olabilirler.

Düşük Bel Jeanlerden Vazgeçemeyenler!

Her ne kadar son zamanların favori akımı yüksel bel pantolonlar olsa da, düşük belden vazgeçemeyenlerin sayısı bir hayli yüksek. Son zamanlarda “düşük bel akımı yeniden mi geliyor” dedirten görüntüleriyle ünlü stil ikonlarının bu yöndeki tercihleri bu düşüncemizi destekliyor gibi… Düşük belli jeanlerinizi mükemmel bir görünüme kavuşturmak için onları stilettolarla deneyin. Görünümünüzü çok daha formda ve fit gösterecektir. Ayrıca kış aylarına girdiğimiz şu günlerde sivri burun beyaz renk botları da tercih edebilirsiniz.